Sobotnie mecze Podokręgu Stalowa Wola (AKTUALIZACJA)

07.październik (SOBOTA)

OKRĘGÓWKA

Unia Skowierzyn 2-2 Słowianin Grębów (12:00)
Słowianin Grębów wciąż bez błysku. Tym razem Słowianin remisuje w Skowierzynie i wciąż balansuje na pograniczu spadku w ligowej tabeli.

Stal Nowa Dęba 4-1 Sokół Kamień (15:00)
Stal Nowa Dęba dość nieoczekiwanie a zarazem łatwo pokonuje Sokół Kamień który dzisiejszego dnia notuje dopiero drugą porażkę w obecnym sezonie. Porażka Sokoła oznacza, że ta drużyna po 12.kolecje na pewno pozostanie na 3. miejscu w lidze.

KLASA "A" (gr.I)
LZS Jadachy 3-0 Wisan Skopanie (15:30)
W meczu na szczycie gr.I Klasy A, lider z Jadach pewnie pokonuje Wisan Skopanie i wszystko na to wskazuje, że po zakończeniu 10.kolejki pozostanie na czele w ligowej tabeli. Zaś Wisan poważnie sobie skomplikował sprawę, piłkarze ze Skopanie mogą do miejsca gwarantowanego awansem tracić aż 6 punktów, co może się okazać bardzo ciężkie do odrobienia.

KLASA "A" (gr.II)
ŁKS Łowisko 3-1 Azalia Wola Zarczycka (13:00)
Wielki faworyt meczu pewnie pokonuje Azalię i dzielnie walczy z LKS Brzyska Wola i KS Sarzyną o mistrzostwo a zarazem awans do Okręgówki.

LZS Rzeczyca Długa 7-3 PUKS Francesco Jelna (15:00)
Rzeczyca Długa gromi ostatnią drużynę ligi i może to będzie ten przełamujący moment do lepszych wyników w dalszej części sezonu. Jelna musi się wziąć w garść bo lada moment strata do bezpiecznego miejsca może okazać się zbyt duża by szybko powrócić do bezpiecznych rejonów tabeli.

KS Sarzyna 2-1 Retman Ulanów (15:00)
W hitowym meczu tej grupy lepszą drużyną okazuje się KS Sarzyna która tym samym na pewno utrzyma pozycję lidera, a wpadka Sarzyny w Rzeczycy Długiej szybko przez kibiców powinna być wybaczona.

Klasa B (gr.I,II,III)
Wszystkie mecze w niedzielę

Autor tekstu: Administrator KS Żupawa
dziękujemy za współpracę)

Każdy kto by się chciał podzielić swą wiedzą na temat meczu swojej drużyny bądź czymś ciekawym, proszę pisać pod e-mail, najaktywniejsze osoby będą nagradzane.